Menu
Your Cart

Ahu Köşe Koltuk

Ahu Köşe Koltuk
Ahu Köşe Koltuk
Ahu Köşe Koltuk
Ahu Köşe Koltuk
Ahu Köşe Koltuk
Ahu Köşe Koltuk
Ahu Köşe Koltuk
Fırsat
Ahu Köşe Koltuk
Ahu Köşe Koltuk
Ahu Köşe Koltuk
Ahu Köşe Koltuk
Ahu Köşe Koltuk
Ahu Köşe Koltuk
Ahu Köşe Koltuk

Ahu Köşe Koltuk Ahu Köşe Koltuk 

Kumaş Özelliğiİthal kumaş kullanılmıştır.
Kumaş Bakım/Temizlik ÖnerisiSilinebilir veya kuru temizlemeye uygundur.
Fonksiyon ÖzelliğiSandıklıdır.Yataklıdır
İskelet MalzemesiFırınlanmış 1. Sınıf gürgen ağacından üretilmiştir.
Oturum YumuşaklığıHR sünger kullanılmıştır.
Oturum Minderi Malzemesi35 dansite sünger kullanılmıştır
Sırt Minderi MalzemesiSüngerden oluşmaktadır.2 adet Kırlent bulunmkatadır.
Ayak MalzemesiAğaç
 GenişlikYükseklikDerinlik
 245*170 cm70 cm90 cm

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsin.

3D Secure hizmeti ve dünyanın önde gelen ödeme sistemleri firması iyzico altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.

Siparişinizden sonraki 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.Bu ürünü 2 yıl boyunca Mobilya Şöleni garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.

Ahu Köşe Koltuk
22.000TL
  • Stok Durumu: 99
  • Ürün Kodu: ESD-AHU

Mevcut Seçenekler:

Antrasit + 22.000TL