Menu
Your Cart

Anonim Beyaz Akıllı Sehpa

Anonim Beyaz Akıllı Sehpa
Anonim Beyaz Akıllı Sehpa
Anonim Beyaz Akıllı Sehpa
Anonim Beyaz Akıllı Sehpa
Anonim Beyaz Akıllı Sehpa
Anonim Beyaz Akıllı Sehpa

Anonim Beyaz Akıllı Sehpa Anonim Beyaz Akıllı Sehpa

Takım İçeriğiÜrün satış kombinasyonu 1 adet Akıllı Sehpadır.
Malzeme18 mm Suntalam malzemeden üretilmiştir.
FonksiyonellikÜründe yemek masası olma özelliği vardır. Mekanizmalıdır.
Ahşap BakımıKesinlikle kimyasal yüzey temizleyicilerle ürünü temizlemeyin. Altında bulunan ayarlı ayak ile zemin yamukluklarını rahatça ayarlayabilirsiniz.
Demonte ParçalarAyaklar demonte gönderilmektedir.
 GenişlikYükseklikDerinlik
 122 cm15 cm62 cm

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsin.

3D Secure hizmeti ve dünyanın önde gelen ödeme sistemleri firması iyzico altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.

Siparişinizden sonraki 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.Bu ürünü 2 yıl boyunca Mobilya Şöleni garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.

Anonim Beyaz Akıllı Sehpa
6.500TL
  • Stok Durumu: 100
  • Ürün Kodu: ANT-AK03

Mevcut Seçenekler:

Aytaşı + 6.500TL