Menu
Your Cart

Armani Kanepe

Armani Kanepe
Armani Kanepe
Armani Kanepe
Armani Kanepe

Armani Kanepe Armani Kanepe

Kumaş Özelliğiİthal kumaş kullanılmıştır.
Kumaş Bakım/Temizlik ÖnerisiSilinebilir kumaştır.
İskelet Malzemesi1. sınıf fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir.
Oturum YumuşaklığıOrta sert
Oturum Minderi Malzemesi36 DNS HR sünger kullanılmıştır. Oturum minderi sabittir.
Ayak Malzemesi1. sınıf fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir.
FonksiyonellikYatak özelliği yoktur.
 GenişlikYükseklikDerinlik
 220 cm90 cm100 cm

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsin.

3D Secure hizmeti ve dünyanın önde gelen ödeme sistemleri firması iyzico altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.

Siparişinizden sonraki 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.Bu ürünü 2 yıl boyunca Mobilya Şöleni garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.

Armani Kanepe
25.300TL
  • Stok Durumu: 100
  • Ürün Kodu: SD-ARM-K

Mevcut Seçenekler:

Taba + 25.300TL