Menu
Your Cart

Armani Köşe Takımı

Armani Köşe Takımı
Armani Köşe Takımı
Armani Köşe Takımı
Armani Köşe Takımı
Armani Köşe Takımı
Armani Köşe Takımı

Armani Köşe Takımı Ses Sistemli Armani Köşe Takımı Ses Sistemli

Takım içeriği1 adet Köşe Takımı .
Kumaş Bakım/Temizlik ÖnerisiSilinebilir veya kuru temizlemeye uygundur.
Fonksiyon ÖzelliğiMotorlu yatak özelliği vardır. Tv Mekanizması ve her 2 tarafta USB şarj ünitesi mevcuttur. Boyun mekanizması bulunmaktadır. Köşe modülde ses sistemi mevcuttur. Ses sisteminde bluetooth, USB Girişi ve Aux girişleri mevcuttur.
İskelet MalzemesiFırınlanmış 1. Sınıf gürgen ağacından üretilmiştir.
Kumaş Özelliği Dokuma ve ithal kumaş kullanılmıştır.
Oturum Minderi Malzemesi36 DNS HR sünger kullanılmıştır
Sırt Minderi MalzemesiSırt minderi süngerden üretilmiştir.
Ayak MalzemesiAhşap
Ek bilgiMotorlu yatak özelliği vardır. Tv Mekanizması ve her 2 tarafta USB şarj ünitesi mevcuttur. Boyun mekanizması bulunmaktadır. Köşe modülde ses sistemi mevcuttur. Ses sisteminde bluetooth, USB Girişi ve Aux girişleri mevcuttur.
 GenişlikYükseklikDerinlik
 335*360 cm 85 cm 95 cm

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsin.

3D Secure hizmeti ve dünyanın önde gelen ödeme sistemleri firması iyzico altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.

Siparişinizden sonraki 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.Bu ürünü 2 yıl boyunca Mobilya Şöleni garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Takım içeriği 1 adet Köşe Takımı ve Servis Sehpası'ndan oluşmaktadır. Kumaş Bakım/Temizlik Önerisi Silinebilir veya kuru temizlemeye uygundur. Fonksiyon Özelliği Yataklı ve sandıklıdır. İskelet Malzemesi Fırınlanmış 1. Sınıf gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özelliği  Dokuma ve ithal kumaş kullanılmıştır. Oturum Minderi Malzemesi 30 dans sünger kullanılmıştır Sırt Minderi Malzemesi Sırt minderi süngerden üretilmiştir. Ayak Malzemesi Plastik malzemeden üretilmiştir. Ek bilgi Görseldeki kırlentler ürün fiyatına dahildir. Oturum Minderi Malzemesi 30 dans sünger kullanılmıştır Sırt Minderi Malzemesi Sırt minderi süngerden üretilmiştir. Ayak Malzemesi Plastik malzemeden üretilmiştir. Ek bilgi Görseldeki kırlentler ürün fiyatına dahildir.

Armani Köşe Takımı
76.000TL
  • Stok Durumu: 100
  • Ürün Kodu: SD-ARM-KK

Mevcut Seçenekler:

Vizyon + 76.000TL