Menu
Your Cart

Bukle Relax Köşe Koltuk

Bukle Relax Köşe Koltuk
Bukle Relax Köşe Koltuk
Bukle Relax Köşe Koltuk
Bukle Relax Köşe Koltuk
Bukle Relax Köşe Koltuk
Bukle Relax Köşe Koltuk

Bukle Relax Köşe Koltuk Bukle Relax Köşe Koltuk 

Kumaş ÖzelliğiBukle kumaş kullanılmıştır.
Kumaş Bakım/Temizlik ÖnerisiSilinebilir veya kuru temizlemeye uygundur.
Fonksiyon ÖzelliğiYatak olabilmektedir.
İskelet MalzemesiFırınlanmış 1. Sınıf gürgen ağacından üretilmiştir.
Oturum YumuşaklığıOrta sert sünger kullanılmıştır.
Oturum Minderi Malzemesi32 dansite sünger kullanılmıştır
Sırt Minderi MalzemesiKırpıntı Süngerden oluşmaktadır.3 adet Sırt Minderi ve 2 adet Kırlent bulunmkatadır.
Ayak MalzemesiPlastik pabuç kullanılmıştır.
 GenişlikYükseklikDerinlik
 290 cm70 cm 190 cm

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsin.

3D Secure hizmeti ve dünyanın önde gelen ödeme sistemleri firması iyzico altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.

Siparişinizden sonraki 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.Bu ürünü 2 yıl boyunca Mobilya Şöleni garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.

Bukle Relax Köşe Koltuk
26.000TL
  • Stok Durumu: 100
  • Ürün Kodu: MBŞ-BRLX

Mevcut Seçenekler:

Gri + 26.000TL