Menu
Your Cart

Çınar Baba Koltuğu

Çınar Baba Koltuğu
Çınar Baba Koltuğu
Çınar Baba Koltuğu
Yataklı
Çınar Baba Koltuğu
Çınar Baba Koltuğu
Çınar Baba Koltuğu

Çınar Baba Koltuğu Çınar Baba Koltuğu

 
 
 

 

Takım İçeriğiÜrün  1  Adet Tv koltuktan oluşmaktadir. Kumaş renk değişimi yapılmaktadır .
Kumaş İçeriğiPoliüretan ve akrilik türevlerinden oluşan polyester içerikli kumaş kullanılmıştır.İtal kumaş kullanılmıştır.
FonksiyonellikMekanizmalıdır Kol kısmında bulunan mandal vasıtası ile manuel olarak vücut hareketi ile hareket eder.
İskelet Malzemesiİskeleti 1. sınıf fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir.
Oturum YumuşaklığıOturumu yumuşaktır.
Oturum Minderi Malzemesi35 DNS Hr sünger kullanılmıştır.
Ayak RengiMetal
Ayak TipiYere sıfır
Kol Tipiİnce Kol
Ek Bilgiler165 dereceye yatabilmektedir.
Kumaş Bakım/Temizlik ÖnerisiSilinebilir veya kuru temizleme yapılabilir.

 

 

 

ModülGenişlikYükseklikDerinlik
Tv Koltuğu80cm100cm85cm

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsin.

3D Secure hizmeti ve dünyanın önde gelen ödeme sistemleri firması iyzico altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.

 

Siparişinizden sonraki 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.Bu ürünü 2 yıl boyunca Mobilya Şöleni garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Siparişinizden sonraki 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.Bu ürünü 2 yıl boyunca Mobilya Şöleni garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz Siparişinizden sonraki 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz  Siparişinizden sonraki 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.Bu ürünü 2 yıl boyunca Mobilya Şöleni garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz  

Çınar Baba Koltuğu
20.300TL
  • Stok Durumu: 100
  • Ürün Kodu: AVR-B03

Mevcut Seçenekler:

Krem + 20.300TL