Menu
Your Cart

Delon TV Ünitesi

Delon TV Ünitesi
Delon TV Ünitesi
Delon TV Ünitesi
Fırsat Ürünü
Delon TV Ünitesi
Delon TV Ünitesi
Delon TV Ünitesi

Delon TV Ünitesi Delon TV Ünitesi

TV Ünitesi Alt BlokÜst yüzeyler Hglos malzemedir. Ön yüzlerde lake parlak panel kullanılmıştır. Gövde beyaz parlak suntalam malzemeden üretilmiştir.
TV Ünitesi Üst BlokÜst yüzeyler Hglos malzemedir. Ön yüzlerde lake parlak panel kullanılmıştır. Gövde beyaz parlak suntalam malzemeden üretilmiştir.
Ek BilglerÜst panoda aydınlatma özelliği vardır.
Mobilya BakımıMobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
TV ÖlçüsüTV paneli -  TV için uygundur.
 GenişlikDerinlikYükseklik
Üst Blok  cm cm cm
Alt Blok cm cm cm

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsin.

3D Secure hizmeti ve dünyanın önde gelen ödeme sistemleri firması iyzico altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.

Siparişinizden sonraki 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.

Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.

Bu ürünü 2 yıl boyunca Mobilya Şöleni garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Siparişinizden sonraki 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.Bu ürünü 2 yıl boyunca Mobilya Şöleni garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz Siparişinizden sonraki 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.Bu ürünü 2 yıl boyunca Mobilya Şöleni garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

Delon TV Ünitesi
12.500TL
  • Stok Durumu: 100
  • Ürün Kodu: FM-DLN-TV

Mevcut Seçenekler:

Beyaz
Tv Ünitesi + 12.500TL
Tv Ünitesi Alt Blok + 11.250TL

İlginizi Çekebilecek Ürünler