Menu
Your Cart

Grand Şifonyer

Grand Şifonyer
Fırsat

Grand Şifonyer Grand Şifonyer 

Şifonyer MalzemesiÜrünümüz % 70 Çam ağacından % 30 MDF'den oluşmaktadır.Ürünümüz tamamen el işçiliğinden yapılmıştır. Boya Akrelik mattır.
Ahşap BakımıMobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.
 GenişlikDerinlikYükseklik
 120 cm45 cm82 cm

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsin.

3D Secure hizmeti ve dünyanın önde gelen ödeme sistemleri firması iyzico altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.

Siparişinizden sonraki 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.

Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.

Bu ürünü 2 yıl boyunca Mobilya Şöleni garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Siparişinizden sonraki 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Bu ürünü 2 yıl boyunca Mobilya Şöleni garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Siparişinizden sonraki 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Bu ürünü 2 yıl boyunca Mobilya Şöleni garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Siparişinizden sonraki 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Bu ürünü 2 yıl boyunca Mobilya Şöleni garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Bu ürünü 2 yıl boyunca Mobilya Şöleni garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Grand Şifonyer
21.250TL
  • Stok Durumu: 99
  • Ürün Kodu: SES-02-S

Mevcut Seçenekler:

Mavi + 21.250TL