Garanti ve İade Seçenekleri
Evimtarz.com olarak değerli müşterilerimizin aldıkları İnegöl Mobilyası veya Halı,aksesuar ürünlerimiz üretici firmalarımızın 2 yıl garantisi altındadır.


Evimtarz sitemizden,mağazamızdan veya instagram sayfamız üzerinden iletişime geçerek vermiş olduğunuz siparişlerde hasarlı veya eksik bir parça olması durumunda Evimtarz İletişim Numaralarından,whatsapp iletişim hattımızdan veya mail olarak ürününüzde ki hasarlı veya eksik olan problemleri bu iletişim kanalları üzerinden bize ulaştırmanız halinde sizler için Özel SSH(Satış Sonrası Hizmet) Ekiplerimiz gereken raporları oluşturup problemlerinizi ivedilikle çözüceklerdir.


İnegöl Mobilyası ürünlerimizden oluşabilicek hasar veya eksik parçaları probleminizin durumunu göre kargo veya özel sevkiyat araçları ile giderilicektir.
Evimtarz sitemizden,mağazamızdan veya instagram sayfamız üzerinden siparişinizi vermiş olduğunuz ürünü eğer siparişte yazılan haricinde bir renk kalite veya sitedeki görselin haricinden bir ürün geldiğinde İnegöl Mobilyası daimi satıcısı Evimtarz.com olarak ürününüzü ekstra masraf ödemeden iade veya değişim hakkınız vardır ve bu süreçten sonra kaparonızı iade alabilirsiniz.


Özel kumaş,renk,ölçü çalışılan siparişlerde kişiye özel üretim olduğu için iade şartları geçerli değildir.
Evimtarz.com olarak sayfamızdan,instagram veya mağazamızdan siparişini verdiğiniz ürünlerimizde oluşan hatalar müşteri kullanımından kaynaklı olduğundan veya 7 gün sürede kullanılmışsa Evimtarz.com ürününüz iadesini gerçekleştirmeme hakkına sahiptir.


İnegöl Mobilyası daimi satıcısı Evimtarz ürününüzün iadesi ve değiştirme şartlarını 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun usulünce uygulamalara tabidir.
Saygılarımızla Evimtarz.com