Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
0224 224 10 50
Whatsapp: 0542 386 48 86 09:00-23:00)
iletisim@mobilyasoleni.com

Teslimat Şekli

Tüm siparişlerinizin nakliyesi(size teslimi) tamamen ücretsiz olarak kendi elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Siparişlerinizde teslimat süremiz ortalama 7 ile 21 gündür. Kumaş ve ahşap ile renk değişikliği talepleriniz doğrultusunda teslimat süreleri değişmektedir. Ürün ve sevkiyat durumuna göre bu süre daha da kısa olabilmektedir.

Daire İçi ve Kurulumlu Teslimatlar

İnegöl merkezine yakın bölgelere ve birçok il merkezine, ve güzergah üzeri yüzlerce ilçe merkezine teslimatlar daire içi ve kurulumlu şeklinde elemanlarımız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır (4.Kat’a kadar.Daha yüksek katlar için şartlar görüşmede belirlenir). Örnek: Bursa, İstanbul, Eskişehir, Ankara, Kütahya, Yalova, Bilecik, Balıkesir, Çanakkale, Tekirdağ, Kayseri, Elazığ, Batman, Van, Trabzon, Edirne, Ağrı, Hatay, Diyarbakır, Antalya vb.

Uzak iller ve merkezlere teslimatımız aksi konuşulmadıkça binaönü şeklindedir. Binaönüne kadar teslimat da ücretsiz olarak yapılmaktadır. Şehir merkezlerine 0-20 km den uzak ilçelere bina önü teslimat ve kurulum ek ücret karşılığında yapılmaktadır.

Siparişleriniz verdiğimiz adrese binaönüne kadar ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Dairenize taşıtma ve mobilya var ise kurulumunu sizin yerel imkânlar ile yapmanız şeklindedir.

Bina önü Teslimatlar

Uzak illerin bir çoğuna ücretsiz kurulum hizmeti yapmaktayız.Bu iller hakkında bizden telefon ile bilgi alabilirsiniz.Bu teslimat şeklinde siparişleriniz size yine bina önünde teslimatı yapılır. Siz ürünlerinizi daire içine taşıma işlemini yaptıktan sonra bölgenizdeki anlaşmalı olduğumuz montaj ekibini yönlendirip kurulum işlemlerinizi yine ücretsiz olarak yapmaktayız.

Bu tarz teslimatları sipariş verirken konuşulmuş olması gerekmektedir.

Uzak İllere ve Merkezlere Daire içi ve Kurulumlu Teslimatlar

Sipariş tutarınıza bağlı olmak kaydıyla bulunduğunuz merkezin uzaklığına bakmaksızın daire içi taşımalı ve kurulumlu ücretsiz hizmet de vermekteyiz. Bu tarz teslimatlar sipariş tutarınızın bu hizmeti karşılayacak miktarda olması gerekmektedir. Telefon ile görüşülerek kararlaştırılması gerekmektedir.

Not:4.kat’dan yüksek daireler için özel şartlar sipariş sırasında belirlenir.

 
İyi Günler Dileriz.
Translate »
Yandex.Metrica
WhatsApp Logo Whatsapp