Menu
Your Cart

Vakko Siyah Yan Sehpa

Vakko Siyah Yan Sehpa
Vakko Siyah Yan Sehpa
Vakko Siyah Yan Sehpa
Vakko Siyah Yan Sehpa
Vakko Siyah Yan Sehpa
Vakko Siyah Yan Sehpa

Vakko Siyah Yan Sehpa Vakko Siyah Yan Sehpa 

Takım İçeriğiÜrün satışı 1 Adet yan sehpadır.
Malzeme%100 mdf  ve %100 boyalı malzameden oluşmaktadır. Üst tabaka ve füme aynadan oluşmaktadır.
Ahşap BakımıKesinlikle kimyasal yüzey temizleyicilerle ürünü temizlemeyiniz.Altında bulunan ayarlı ayak ile zemin yamukluklarını rahatça ayarlayabilirisiniz.
Demonte ParçalarKurulum gerektirmemektedir.
 GenişlikYükseklikDerinlik
 44 cm58 cm44 cm

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsin.

3D Secure hizmeti ve dünyanın önde gelen ödeme sistemleri firması iyzico altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.

Siparişinizden sonraki 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.Bu ürünü 2 yıl boyunca Mobilya Şöleni garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.

Vakko Siyah Yan Sehpa
4.250TL
  • Stok Durumu: 100
  • Ürün Kodu: GRN-VK-YS

Mevcut Seçenekler:

Siyah + 4.250TL