Menu
Your Cart

Dolap

Palio Dolap Palio DolapÜrün Özellikleri Gardırop Malzemesi Mdf ve 1. kalite suntalam malzemeden üretilmiştir. Ön yüzler Boyaldır. Gardırop Kapak Fonksiyon Menteşe cam kapaklı dolap. Ahşa..
28.000TL
Asel Antrasit Dolap Asel Antrasit Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi Ürünümüz  Mdf ve suntalamden imal edilmiştir. Komple boyalıdır. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliğ..
33.000TL
Asel Aytaşı Dolap Asel Aytaşı Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi Ürünümüz  Mdf ve suntalamden imal edilmiştir. Komple boyalıdır. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yo..
33.000TL
Bodrum Dolap Bodrum Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi 1. Kalite yeni trend ud aytaşı renk suntalam ve ön yüzlerde MDF üzeri boya olarak üretilmiştir. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma..
23.200TL
Carmen 4'lü Dolap Carmen 4'lü DolapÜrün Özellikleri Gardırop Malzemesi Ürünümüz Mdf  ve suntalem malzemeden olusmaktadir. Gardırop Kapak Fonksiyon Sürgülü ve Ay..
24.000TL
Carmen Dolap Carmen DolapÜrün Özellikleri Gardırop Malzemesi Ürünümüz Mdf  ve suntalem malzemeden olusmaktadir. Gardırop Kapak Fonksiyon Sürgü ve Aynalı kapaklıdır. Aydınl..
33.000TL
Carmen Ekru 4'lü Dolap Carmen Ekru 4'lü DolapÜrün Özellikleri Gardırop Malzemesi Ürünümüz Mdf  ve suntalem malzemeden olusmaktadir. Gardırop Kapak Fonksiyon Sürgül&u..
24.000TL
Carmen Ekru Dolap Carmen Ekru DolapÜrün Özellikleri Gardırop Malzemesi Ürünümüz Mdf  ve suntalem malzemeden olusmaktadir. Gardırop Kapak Fonksiyon Sürgü ve Aynalı kapaklıdır. ..
33.000TL
Delon Dolap Delon Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi Ürünümüz Mdf hglos  malzeme ve suntalem malzemeden olusmaktadir. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği vardır. ..
25.600TL
Dolunay Dolap Dolunay Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi 1. kalite  suntalam ve ön yüzlerde  MDF üzeri parlak boya olarak üretilmiştir. Ön yüzeylerde CNC lazer CNC gold çalışı..
20.250TL
Elisyum Antrasit Dolap Elisyum Antrasit  Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi 1. Kalite MDF üzeri boya olarak üretilmiştir. Ana gövde suntalam malzemedir. Aydınlatma Özelliği Aydınlat..
21.750TL
Elisyum Ekru Dolap Elisyum Ekru  Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi 1. Kalite MDF üzeri boya olarak üretilmiştir. Ana gövde suntalam malzemedir. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma ö..
21.750TL
Elit Dolap Elit Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi Tamamı 1. kalite malzemeden üretilmiştir.Ön yüzler mdf dir. Gövde suntalam. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur. ..
30.700TL
Falcon 4 Kapılı Dolap Falcon 4 Kapılı Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi Mdf lak panel ve Suntalam malzemeden ve aynadan üretilmiştir. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur. ..
21.300TL
Falcon Dolap Falcon Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi Mdf lak panel ve Suntalam malzemeden ve aynadan üretilmiştir. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur. Ahşap Bakımı ..
22.700TL
Falcon Köşe Dolap Falcon Köşe Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi Mdf lak panel ve Suntalam malzemeden ve aynadan üretilmiştir. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur. ..
46.500TL
Fulya Dolap Fulya Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi Dolabın sağ ve sol kapakları MDF. Ön yüzleri tamperli camdır. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur. Ahşap Bakım..
37.800TL
Fulya Köşe Dolap Fulya Köşe Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi Dolabın sağ ve sol kapakları MDF. Ön yüzleri tamperli camdır. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur. ..
47.800TL
İkon Dolap İkon DolapÜrün Özellikleri Gardırop Malzemesi Ürünümüz komple suntalam malzemeden oluşmaktadır. Gardırop Kapak Fonksiyon Sürgü ve Aynalı kapaklıdır. Aydınlatma Ö..
13.900TL
İnci Beyaz Dolap İnci Beyaz Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi Ürünümüz dış tarafı MDF iç tarafı suntalem ve Boyalıdır Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur. ..
34.000TL
İnci Dolap İnci Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi Tamamı 1. kalite suntalamden üretilmiştir. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur. Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı neml..
26.500TL
İpek Dolap İpek Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi 1. kalite aytaşı, ud renk suntalam ve ön yüzlerde lazer kesim MDF üzeri parlak boya olarak üretilmiştir. Ön yüzeylerde CNC lazer, gold &ccedi..
26.350TL
İstanbul Dolap İstanbul DolapÜrün Özellikleri Gardırop Malzemesi Ürünümüz Mdf boyalı ve suntalem malzemeden olusmaktadir. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur. Ahşap ..
24.000TL
Ürün Özellikleriİstanbul Dolap İstanbul Dolap Gardırop Malzemesi Tamamı 1. kalite suntalam malzemeden üretilmiştir. Gardırop Kapak Fonksiyon Menteşe kapaklardan oluşmaktadır. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma &..
22.000TL
İstanbul Dolap İstanbul Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi 1. kalite  suntalam ve ön yüzlerde  MDF üzeri parlak boya olarak üretilmiştir. Ön yüzeylerde CNC lazer CNC gold çalı..
32.000TL
Kaplan Dolap Kaplan Dolap
Fırsat
Kaplan Dolap Kaplan Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi ÜRÜNÜMÜZ 1. KALİTE RAHLE, SİYAH VE KAPLAN RENK SUNTALAM' DEN ÜRETİLMİŞTİR, SİYAH METAL AYAK KULLANILIP, ÇEKMECELERİNDE ÖZ..
29.000TL
Klas Aytaşı Dolap Klas Aytaşı DolapÜrün Özellikleri Gardırop Malzemesi 18 mm Mdf ve suntalam malzemeden üretilmiştir. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur. Ahşap Bakımı Mobilyal..
26.500TL
Klas Dolap Klas DolapÜrün Özellikleri Gardırop Malzemesi 18 mm Mdf ve suntalam malzemeden üretilmiştir. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur. Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli ..
26.500TL
Kontes Dolap Kontes Dolap
Fırsat
Kontes Dolap Kontes Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi Suntalam malzeme ve mdf malzeme ve ayna ile üretilmiştir. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur. Ahşap Bakımı M..
27.750TL
Leon Dolap Leon Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi ÜRÜNÜMÜZ 1. KALİTE AYTAŞI RENK SUNTALAM OLARAK ÜRETİLMİŞTİR. TELESKOPİK RAY , METAL KULP VE PLASTİK AYAK UYGULANMIŞTIR. ÖN YÜZEYLER..
21.400TL
Loft Dolap Loft Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi 1. Kalite MDF üzeri boya olarak üretilmiştir. Üst mermer desenler higlos MDF'dir. Dolap kapakları tamperli camdır. Aydınlatma Özelliği ..
36.000TL
Luxen Dolap Luxen Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi 1. Kalite MDF üzeri boya olarak üretilmiştir. Ana gövde suntalam malzemedir. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur..
22.250TL
Marka Dolap Marka Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi Mdf lak panel ve Suntalam malzemeden ve aynadan üretilmiştir. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur. Ahşap Bakımı ..
24.600TL
Melis Dolap Melis Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi ÜRÜNÜMÜZ 1. KALİTE, İÇLERDE P. BEYAZ RENK SUNTALAM VE DIŞ YÜZEYLERDE MDF ÜZERİ PARLAK BEYAZ BOYA ÜZERİ PASTA CİLA OLARAK &..
30.000TL
Nehir Dolap Nehir Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi 1. Kalite parlak beyaz renk suntalam olarak üretilmiştir. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur. Ahşap Bakımı Mob..
27.650TL
Nergis Dolap Nergis DolapÜrün Özellikleri Gardırop Malzemesi Ürünümüz dış tarafı MDF iç tarafı suntalem ve Boyalıdır Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur. ..
15.000TL
Odessa Dolap Odessa  Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi 1. Kalite MDF üzeri boya olarak üretilmiştir. Ana gövde suntalam malzemedir. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yok..
22.500TL
Oslo Dolap Oslo Dolap
Fırsat
Oslo Dolap Oslo Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi Ürünümüz Mdf boyalı ve suntalem malzemeden olusmaktadir. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur. Ahşap Ba..
23.250TL
Öykü Dolap Öykü Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi 1. kalite beyaz renk suntalam ve ön yüzlerde  MDF üzeri parlak boya olarak üretilmiştir. Ön yüzeylerde CNC lazer CNC..
28.500TL
Polo Dolap Polo DolapÜrün Özellikleri Gardırop Malzemesi Ürünümüz mermer desenli suntalam ve suntalem malzemeden oluşmaktadır. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur. A..
14.800TL
Portre 4 Kapılı Dolap Portre 4 Kapılı Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi Mdf lak panel ve Suntalam malzemeden ve aynadan üretilmiştir. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur. ..
27.600TL
Portre Dolap Portre Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi Mdf lak panel ve Suntalam malzemeden ve aynadan üretilmiştir. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği vardır. Ahşap Bak..
50.000TL
Portre Köşe Dolap Portre Köşe Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi Mdf lak panel ve Suntalam malzemeden ve aynadan üretilmiştir. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği vardır. ..
74.000TL
Prada Dolap Prada Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi Tamamı 1. kalite suntalam malzemeden üretilmiştir. Gardırop Kapak Fonksiyon Sürgülü kapaklardan oluşmaktadır. Aydınlatma ..
23.250TL
Sedef Dolap Sedef DolapÜrün Özellikleri Gardırop Malzemesi Ürünümüz dış tarafı MDF iç tarafı suntalem ve Boyalıdır Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur. Ahşap ..
32.000TL
Siesta Dolap Siesta DolapÜrün Özellikleri Gardırop Malzemesi Ön Yüzler komple Mdf'den üretilmiştir Boyalıdır .Gövde suntalamdır. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktu..
28.000TL
Söğüt Dolap Söğüt DolapÜrün Özellikleri Gardırop Malzemesi Ürün komple 1. sınıf suntalam malzemeden üretilmiştir. Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur. ..
30.000TL
Start Ceviz Dolap Start Ceviz DolapÜrün Özellikleri Gardırop Malzemesi Ürünümüz  Mdf ve suntalamden imal edilmiştir.  Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur. ..
22.000TL
Start Dolap Start DolapÜrün Özellikleri Gardırop Malzemesi Ürünümüz  Mdf ve suntalamden imal edilmiştir.  Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur. Ahşap B..
22.000TL
Tesla Ceviz 5'li Dolap Tesla Ceviz 5'li Dolap Ürün Özellikleri Gardırop Malzemesi Dolap sağ ve sol kapaklar   komple Mdf'den üretilmiştir Boyalıdır .Gövde suntalamdır. Aydınlatma Ö..
26.500TL
Gösterilen: 1 ile 50 arası, toplam: 57 (2 Sayfa)