Menu
Your Cart

Defne Mavi Üçlü Koltuk

Defne Mavi Üçlü Koltuk
Defne Mavi Üçlü Koltuk
Defne Mavi Üçlü Koltuk
Defne Mavi Üçlü Koltuk
Defne Mavi Üçlü Koltuk
Defne Mavi Üçlü Koltuk

Defne Mavi Üçlü Koltuk Defne Mavi Üçlü Koltuk

Kumaş Özelliğiİthal kumaş kullanılmıştır.
Kumaş Bakım/Temizlik ÖnerisiSilinebilir kumaştır.
İskelet MalzemesiÇelik kasa kullanılmıştır. Diğer bölgeler 1. sınıf fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir.
Oturum YumuşaklığıYumuşak
Oturum Minderi Malzemesi35 DNS HR sünger kullanılmıştır.
Ayak MalzemesiSert Plastik
FonksiyonCcs Mekanizmalıdır Sırt kısmını cevrilerek yatak olmaktadır . Yataklı ve sandıklıdır.
 GenişlikYükseklikDerinlik
 215 cm70 cm85 cm

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsin.

3D Secure hizmeti ve dünyanın önde gelen ödeme sistemleri firması iyzico altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.

Siparişinizden sonraki 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.Bu ürünü 2 yıl boyunca Mobilya Şöleni garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.

Defne Mavi Üçlü Koltuk
14.000TL
  • Stok Durumu: 100
  • Ürün Kodu: LNS-03-1

Mevcut Seçenekler:

Mavi + 14.000TL