Menu
Your Cart

Elit Akıllı Sehpa Beyaz

Elit Akıllı Sehpa Beyaz
Elit Akıllı Sehpa Beyaz
Elit Akıllı Sehpa Beyaz
Elit Akıllı Sehpa Beyaz
Fırsat
Elit Akıllı Sehpa Beyaz
Elit Akıllı Sehpa Beyaz
Elit Akıllı Sehpa Beyaz
Elit Akıllı Sehpa Beyaz

Elit Akıllı Sehpa Beyaz Elit Akıllı Sehpa Beyaz 

Takım İçeriğiÜrün satış kombinasyonu 1 adet Akıllı Sehpadır.
Malzeme18 mm Suntalam malzemeden üretilmiştir.
FonksiyonellikÜründe yemek masası olma özelliği vardır. Mekanizmalıdır.
Ahşap BakımıKesinlikle kimyasal yüzey temizleyicilerle ürünü temizlemeyin. Altında bulunan ayarlı ayak ile zemin yamukluklarını rahatça ayarlayabilirsiniz.
Demonte ParçalarAyaklar demonte gönderilmektedir.
 GenişlikYükseklikDerinlik
 170-137 cm 74-50cm 80cm

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsin.

3D Secure hizmeti ve dünyanın önde gelen ödeme sistemleri firması iyzico altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.

Siparişinizden sonraki 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.Bu ürünü 2 yıl boyunca Mobilya Şöleni garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.

Elit Akıllı Sehpa Beyaz
7.500TL
  • Stok Durumu: 98
  • Ürün Kodu: ANT-AK02

Mevcut Seçenekler:

Beyaz + 7.500TL