Menu
Your Cart

Deco Madical Baba Koltuğu

Deco Madical Baba Koltuğu
Deco Madical Baba Koltuğu
Deco Madical Baba Koltuğu
Yataklı
Deco Madical Baba Koltuğu
Deco Madical Baba Koltuğu
Deco Madical Baba Koltuğu

Deco Madical Baba Koltuğu Deco Madical Baba Koltuğu 

Takım İçeriğiÜrün 1 Adet Tv koltuktan oluşmaktadır. Kumaş renk değişimi yapılmaktadır .
Kumaş İçeriğiPoliüretan ve akrilik türevlerinden oluşan polyester içerikli kumaş kullanılmıştır. İthal kumaş kullanılmıştır.
FonksiyonellikMekanizmalıdır Kumanda  bulunan tuşlar vasıtasıyla çalışır oturum ve sırt hareket eder. Motorlu olan ürün kumanda ile açılır kapanır. 180 derece yatak olma özelliği ile ister koltuk ister yatak haline gelebilir. Asansörlü mekanizması sayesinde oturan kişiyi ayağa kaldırma özelliği vardır.
İskelet Malzemesiİskeleti 1. sınıf fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir.
Oturum YumuşaklığıOturumu yumuşaktır.
Oturum Minderi Malzemesi35 DNS Hr sünger kullanılmıştır.
Ayak RengiMetal
Ayak TipiYere sıfır
Kol TipiGeniş  Kol
Ek Bilgiler180 dereceye yatabilmektedir.Masaj özelliği 1000 tl fark ile ilave edilebilir.
Kumaş Bakım/Temizlik ÖnerisiSilinebilir veya kuru temizleme yapılabilir.
ModülGenişlikYükseklikDerinlik
Tv Koltuğu80cm100cm90cm

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 taksitle ödeme yapabilirsin.

3D Secure hizmeti ve dünyanın önde gelen ödeme sistemleri firması iyzico altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.

Siparişinizden sonraki 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.Bu ürünü 2 yıl boyunca Mobilya Şöleni garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Siparişinizden sonraki 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.Bu ürünü 2 yıl boyunca Mobilya Şöleni garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz Siparişinizden sonraki 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz  Siparişinizden sonraki 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.Bu ürünü 2 yıl boyunca Mobilya Şöleni garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz  

Deco Madical Baba Koltuğu
30.000TL
  • Stok Durumu: 100
  • Ürün Kodu: SLBİ-L

Mevcut Seçenekler:

Tarçın + 30.000TL