Menu
Your Cart

Bergama Orta Sehpa

Bergama Orta Sehpa
Bergama Orta Sehpa
Bergama Orta Sehpa
Fırsat
Bergama Orta Sehpa
Bergama Orta Sehpa
Bergama Orta Sehpa

Bergama Orta Sehpa Bergama Orta Sehpa

Malzeme%100 mdf  ve %100 boyalı malzameden oluşmaktadır.
Ahşap BakımıKesinlikle kimyasal yüzey temizleyicilerle ürünü temizlemeyiniz. Altında bulunan ayarlı ayak ile zemin yamukluklarını rahatça ayarlayabilirsiniz.
Demonte ParçalarMontaj gerekmektedir.
 GenişlikYükseklikDerinlik
 130 cm45 cm73 cm

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsin.

3D Secure hizmeti ve dünyanın önde gelen ödeme sistemleri firması iyzico altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.

Siparişinizden sonraki 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.Bu ürünü 2 yıl boyunca Mobilya Şöleni garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.

Bergama Orta Sehpa
13.200TL
  • Stok Durumu: 99
  • Ürün Kodu: NST-BRG-OS

Mevcut Seçenekler:

Beyaz + 13.200TL