Menu
Your Cart

Azra Köşe Koltuk

Azra Köşe Koltuk
Azra Köşe Koltuk
Azra Köşe Koltuk
Azra Köşe Koltuk
Azra Köşe Koltuk
Azra Köşe Koltuk
Azra Köşe Koltuk
Azra Köşe Koltuk

Azra Köşe Koltuk Azra Köşe Koltuk 

Kumaş Özelliğiİthal kumaş kullanılmıştır.
Kumaş Bakım/Temizlik ÖnerisiSilinebilir veya kuru temizlemeye uygundur.
Fonksiyon ÖzelliğiYataklı ve Sandıklı değildir.
İskelet MalzemesiFırınlanmış 1. Sınıf gürgen ağacından üretilmiştir.
Oturum YumuşaklığıHR sünger kullanılmıştır.
Oturum Minderi Malzemesi32 dansite sünger kullanılmıştır
Sırt Minderi MalzemesiSüngerden oluşmaktadır.2 adet Kırlent bulunmkatadır.
Ayak MalzemesiAğaç
 GenişlikYükseklikDerinlik
 240 cm160 cm 87cm

Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Card Finans ve Advantage kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsin.

3D Secure hizmeti ve dünyanın önde gelen ödeme sistemleri firması iyzico altyapısı sayesinde güvenli ödeme sistemimizle gönül rahatlığıyla alışverişini yapabilirsin.

Siparişinizden sonraki 3 gün içinde kararınızı değiştirirseniz, siparişinizi tamamen ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.Bu ürünü 2 yıl boyunca Mobilya Şöleni garantisi altında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir. Eğer teslimattan sonra sizi memnun etmeyen bir durum olursa 14 gün içinde bize haber vermeniz yeterlidir.

Azra Köşe Koltuk
23.000TL
  • Stok Durumu: 99
  • Ürün Kodu: ENT-AZR

Mevcut Seçenekler:

Ekru + 23.000TL